היכולת של "אפשרויות נפתחות" לחבר אותך פנימה נעוצה בשלושת הכוחות האלה:


איך קלפי "אפשרויות נפתחות" יעזרו לך להתחבר אל המקום היודע שבתוכך?

  • עם "אפשרויות נפתחות" את תתרגלי בשוטף את ההקשבה למקום בתוכך שיודע מה נכון. בכל פעם שאת מוציאה קלף, את מקבלת דעה מתוך דו שיח שלך עם עצמך. את תשימי לב שההחלטות שאת מקבלת על סמך הדיאלוג הפנימי הזה יגרמו לך להרגיש ולהיות הרבה יותר חזקה בכל דרך בה תלכי. ככל שתתרגלי הקשבה למקום היודע בתוכך יותר פעמים, יהיה לך יותר קל לסמוך על עצמך בהמשך, ותיגמלי מהחוייה המתישה של לחפש בחוץ את התשובות שבכלל נמצאות בתוכך.​

  • עם "אפשרויות נפתחות" את יושבת לפגישה חשובה - עם עצמך. ומבינה מה *את* רוצה. כמה פעמים חשבת על הדברים הכי חשובים בחיים שלך תוך כדי שאת מבצעת את משימות החיים? מכיוון שאת לא תוכלי להוציא קלף תוך כדי נסיעה, בישול, כביסה, או שיחה, את תמצאי את עצמך מתפנה אל מישהי מאוד חשובה. אל עצמך. בליווי החוברת ואתר ההדרכות הידידותי והאינפורמטיבי של "אפשרויות נפתחות", כאשר תשבי לפתוח קלפים, את ממש תייצרי פגישת עומק ממשית ואיכותית עם עצמך. זו הרגשה מדהימה.

  • עם קלפי "אפשרויות נפתחות" את בהכרח תשאלי את השאלות הנכונות. עשרות השאלות בחוברת שמגיעה בתוך ערכת הקלפים, ומאות השאלות באתר ההדרכות הסגור לרוכשות, יכוונו אותך להיות מאסטרית של הקשבה פנימית ויחברו אותך למקום בתוכך שיודע לשקלל את כל הנתונים ולקחת את ההחלטה הנכונה עבורך.


11 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול