עדי דיין - בחירה

עודכן: 13 באפר׳ 2020

על איזה קלף בחרת לכתוב ולמה? הקלף שיצא לי הוא הקלף "בחירה".

באילו הזדמנויות את משתמשת בקלפים?

כרגע בשימוש אישי בלבד.

ספרי לנו הכל על העשייה המקצועית שלך בהקשר של הקלף:

הקלף הזה מייצג את מטרת העל שאותה אני מבקשת עבור האמיצים והאמיצות שמגיעים אלי לקורסים, לסדנאות ולמפגשים האישיים. 


שמי עדי דיין, ואני כותבת הספר "כל האמת על גמילה מעישון" (שעומד לצאת לאור בשנת 2020 אם תרצה ותעזור האלוהימה).. 

ב-15 השנים האחרונות אני מנחה אנשים באופן קבוצתי ואישי ומלמדת אותם איך להפסיק לעשן בצורה הנכונה ביותר ולאחר מכן גם איך לא לחזור. אני לא נכנסת כאן לכל ה"איך" הזה, אלא רק בהקשר לקלף המושלם שבחרתי. כי הוא זה שיאפשר לכל אחד ואחת שרוצים לייצר גמילה מעישון לתמיד, לעשות את זה פרקטית. 


התמכרות היא מושג שמתאר פעולה שהאדם עושה בלי שהוא מעוניין בגלל שהוא לא יכול אחרת יותר. ההתמכרות לעישון היא ייחודית ושונה בתכלית מכל התמכרות אחרת כי יש כאן שילוב מושלם בין ההתמכרות הפיזית והרגשית וכי עישון סיגריות הוא חוקי, לגיטימי וזמין. 


עדי דיין

תהליך גמילה מעישון אוצר בתוכו רגעים על רגעים של צמתים שבהם נפתחות עבורנו כל פעם מחדש אפשרויות בחירה. אותם רגעים שהבית המנחם שקוראים לו סיגריה מבקשת שנקבל אותה אלינו חזרה. לפעמים היא עושה את זה בצורה אלגנטית ומשכנעת ולפעמים בדרמה גדולה, אבל שם נמצאת הדלת שלנו להכיר את העולם הפנימי שנמצא שם. מחכה שניתן לו במה, מרחב, אפשרות בחירה מחדש :) 


מעבר לכל אלה אני אמא לארבעה שעושים לי בי"ס של החיים כמו שלא חשבתי שאעבור, ובת הזוג של החבר הכי טוב שלי שהוא גם קונדיטור מוכשר ויחד איתו אנחנו מגשימים חלומות של סוכר בקונדיטוריה הביתית והבוטיקית שלנו - נבצ'וק.


טלי, תודה ענקית על הבמה ויותר מזה - על הקלפים המרפאים והמאפשרים כל כך. 

עדיכדי להכיר את עוד את עדי: www.adidayan.co.il adidayan.gmila@gmail.com


רוצה גם להופיע כאן ולספר על עצמך ועל קלף שאת אוהבת? כתבי לנו לכאן.


19 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

לפני 66 שנה, בשנת 1955, ביום הראשון לחודש דצמבר, נכנסה רוזה פארקס, אישה שחורת עור, אל האוטובוס בדרך לעבודתה בבסיס חיל האוויר במאקסוול בארצות הברית. באותה תקופה, נוסעים שחורים היו מחוייבים לפנות את מקו

חודש ספטמבר של לפני שנה היה אחד החודשים הכי קשים שלי עסקית. בניתוח לאחור עם מירן, המנכ"לית של החברה המדהימה שמחזיקה לי את העסק, קראנו לו ספטמבר השחור. כשעברנו על המספרים מירן אמרה לי: יאללה תתקדמי, עו