רעות יצחק - חמלה

על איזה קלף בחרת לכתוב ולמה? בחרתי בקלף "חמלה". אני חושבת שהקלף הזה והנושא הזה מזקקים משהו מאוד עמוק בדרך לריפוי שאני רוצה להפיץ בעולם. ושכולנו זקוקות וזקוקים לו. לו רק הייתה יותר חמלה, כלפי מי שכואב לו, חמלה לעצמנו על הקשיים שלנו בדרך, העולם בטוח היה מקום טוב יותר. חמלה זו מתנה שקיבלתי ואני רוצה לתת אותה לעוד א.נשים. באילו הזדמנויות את משתמשת בקלפים? אני אוהבת לפתוח קודם כל לעצמי. ברגעים של קושי או דילמה אני לוקחת את הקופסה וצוללת פנימה. בנוסף אני אוהבת לפתוח יחד עם חברות קרובות, כשיש מפגש של שיתופים מהלב. בעיניי זה כלי מעצים ומעורר מחשבה במפגשים כאלה. עוד לא יצא לי להשתמש בקלפים בסדנאות וקבוצות שאני מנחה, אך אני בטוחה שבמעגל נשים הבא שאפתח הם יהיו מאוד רלוונטיים.

ספרי לנו הכל על העשייה המקצועית שלך בהקשר של הקלף:

כמנחת קבוצות וסדנאות אני חושבת שחמלה היא הכרחית כדי לאפשר מרחב מכיל ונעים לשיתוף. אני עוסקת בתחום המיניות והמגדר, והעיסוק בתחום הוא מטבעו רגיש ומעורר קשת של תחושות. דרך החמלה שאני מביאה, לעצמי קודם כל ואז לקבוצה, מתאפשר שיח קשוב, ממקום עדין ולא שיפוטי עם ראייה עמוקה של המורכבות שהמשתתף.ת נמצאת בה.


שמתי לב שהחמלה עשויה לחמוק מאוד בקלות ואז נכנסת ביקורת שנוטה להכאיב ולעכב. אני מוצאת שהחיים דרך תשומת הלב לחמלה הופכים לנעימים יותר, זורמים יותר וכך מתאפשר מרחב צמיחה חדש ומיוחד.


להכיר את רעות יותר מקרוב: בפייסבוק: רעות יצחק - מנחת סדנאות בנושא מיניות וזוגיות izhakre@gmail.com16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

חמשת הבסיסים להתפתחות רוחנית

שתדעו לכן, זה לא קל לכתוב 5 בסיסים להתפתחות רוחנית! צריך הימנע משטחיות, להימנע מסיסמאות, ובה בעת להצליח להעביר דבר כל כך רחב, בחמש נקודות. התפתחות רוחנית היא מושג כל כך מופשט ונגוע בקישוטים שבכלל לא ש